Hakkımızda

DEPAR YAPI

Depar Yapı ileri düzeyde yapı üretim teknikleri, nitelikli malzeme ve üstün vasıflı iş gücü kullanarak, insanları şehirden koparmayan, şehrin merkezinde yaşayabilecekleri, güvenli, konforlu ve çağdaş mekânlar sunan, farklı estetikleri ön plana çıkaran, yapı projeleri gerçekleştirmektedir.

ileri düzeyde yapı üretim teknikleri, nitelikli malzeme ve üstün vasıflı iş gücü kullanarak, insanları şehirden koparmayan, şehrin merkezinde yaşayabilecekleri, güvenli, konforlu ve çağdaş mekânlar sunan, farklı estetikleri ön plana çıkaran, yapı projeleri gerçekleştirmektedir.

  • DEPAR YAPIVİZYONUMUZ

    Sektöre getirdiğimiz genç ve dinamik bakış açısı ile mutlu bir hayatın sürdürülebileceği, kaliteli ve özgün yaşam alanları yaratmak, yapılması gerekenlerle yetinmeyerek, daha yenilikçi, daha estetik ve daha kaliteli üretim yapmak, oturumcunun temel ihtiyaçlarını esas alarak büyük ölçekli ve konsept projeler oluşturmak, yerli ve yabancı yatırımcının tercih ettiği, sektörde kalıcı aranan bir firma olmak.
  • DEPAR YAPIMİSYONUMUZ

    Depar Teknik Yapı olarak geleceğinizi oluşturmak adına bugün attığınız her adımın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu adımları atarken size en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize görev edindik.
    Amacımız; yaptığımız inşaatları demir, beton, statik, mekanik yığını olmaktan çıkarıp; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun birer yaşam alanı haline getirmektir..